LP | Gatunek | Klasa I | Klasa II | Bezklasowe |
---|---|---|---|---|
1 | Dzik | 6,00 zł/kg | 4,00 zł/kg | 3,00 zł/kg |
2 | Sarna | 21 zł/kg | 18,00 zł/kg | 12,00 zł/kg |
3 | Jeleń | 12,50 zł/kg | 9,00 zł/kg | 6,00 zł/kg |
4 | Kaczka/Gęś/Bażant | 20,00 zł/kg | ||
5 | Badanie tusz* | 20,00 zł/kg | 20,00 zł/kg | 20,00 zł/kg |
Największa dostępność jest jesienią i zimą (od października do lutego). Wiosną i latem pozyskanie ograniczamy do minimum, bo wtedy zwierzęta wychowują potomstwo.